sobota, 7 stycznia 2017

Nowość

Ramka " Wasz Pierwszy Milion" Pomysł podpatrzony w internecie :)
7 komentarzy:

 1. Czy można zamówić u pani taka ramkę aby samodzielniebwlozyc pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej. Przepraszam, że dopiero dziś odpisuję. A więc nie wykonuje prac na sprzedaż. Prace wykonuję tylko dla braci, rodziny i przyjaciół. Jak otworzę firmę z pewnością o tym poinformuję na moim blogu :) Miło mi, że do mnie zawitałeś miły Anonimowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, może Pani podpowiedziedź jakie czcionki zostały użyte? i czy serduszka i wypełnienie literki O jest drukowane czy wyklejone?

  OdpowiedzUsuń
 4. i jaki format ma to cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam :) Byłam na urlopie i nie miałam możliwości odpisać. A więc format to A4. Serduszka i wypełnienie literki O to wycięte wcześniej elementy które przykleiłam na kosteczkach 3D czego niestety na zdjęciach nie widać :( Czcionka nazywa się: Century Gothic. Mam nadzieję, że pomogłam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, wspaniały projekt:) proszę o informacje czy papier użyty do wydruku to zwykły papier ksero? Koronka użyta do projektu jest papierowa? jeśli tak to gdzie można taką kupić?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję bardzo :) Papier to papier wizytówkowy taki grubszy 300gr. Koronka jest gumowa. Kupiłam ją w Holandii, w Polsce jeszcze takiej nie widziałam niestety :) Ale równie dobrze można wyciąć coś wykrojnikami bądź dziurkaczami brzegowymi. Jak już wykonasz coś podobnego to proszę podziel się zdjęciami. Jestem ciekawa Twojego wykonania :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń